Kategooriad

Uudiskiri


Tingimused & KKK

1. Üldtingimused
 

1.1. Käesolevad üldtingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse tellimuse (edaspidi Tellimus) alusel  interneti poest aadressil vahar.eu ( edaspidi E-pood ) kaupa telliva isiku (edaspidi Tellija) ning müüja (vahar.eu) vahel ning Lepingute sõlmimise protseduurile.

1.2. Vahar.eu on õigus üldtingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud üldtingimused kehtivad üksnes nende Tellimuste ja Lepingute suhtes, mille puhul vastav Tellimus on esitatud pärast üldtingimuste muutmist.

 2. Lepingu sõlmimise protseduur ja Lepingu jõustumine

2.1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on link "Lisa ostukorvi",

Kaubad, mille juures puudub link "Lisa ostukorvi" on laost otsa lõppenud. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.

 2.2. Müüjal on õigus E-poe vahendusel sõlmitud Lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu või kui ostja ei vasta järelmaksu või teenuse saamise tingimustele. Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

3. Maksmine

3.1. E-poes saab maksta valitud kauba eest pangaülekandega SWED panga arvele 221010013947 Andres Lälli nimele lisades selgitusse tellimuse number

3.2. Pärast kauba lisamist "Ostukorvi" on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada

tellimus.

4. Saatmine

4.1. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ning väljastatakse meie laost hiljemalt kahe

tööpäeval peale tellimuse eest maksmist

5. Lepingust taganemine

5.1. Ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast Kaup tagastada ning saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

5.2. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele

või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus koheselt kauba kätte saamisel. Kauba müüja ei vastuta kauba valedel tingimustel säilitamise tulemusena tekkinud puuduste eest

 Ostja peab kontrollima kauba vastavust tellitule koheselt kauba kättesaamiselt. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui viie päeva jooksul alates kauba puuduse avastamisest.

Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti arve, mis tõendab, et kaup on ostetud vahar.eu. poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamisest keelduda.

 Müüja ei vastuta rikutud kauba eest juhul,kui kaup on sattunud normaalsest kõrgema temperatuuri kätte või seda on hoitud otsese päikesekiirguses või muul moel rikutud kauba säilimiseks vajalikke tingimusi

 5.3 11. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada  meilile andres.lall@gmail.com või helistada tel +37256504011